20.kolo (6.kolo jaro 2013)

Olomoucký malý fotbal si konečně zahrál za příjemného počasí

Olomouc – Šesté jarní kolo přineslo ve třech utkáních sólo jednoho střelce. Za LOLO dal všechny čtyři branky Ivo Lošťák, stejný počet zaznamenal Jirka Kohout z Levotilu, tři góly si připsal slavonínský Suchánek. Ve všech třech případech znamenala střelba jmenovaných vítězství jejich týmů. Obhájce titulu si udělal střelnici na Nových Sadech, kde Krejčí zaznamenal čtyři trefy, což znamenalo katapult jmenovaného na první příčku v tabulce střelců.

Hruška Chořelice – Step Style 1:1 (1:1)

Další z dohrávek skončila dělbou bodů. Do vedení šli hosté ve 14. minutě. Přímý volný kop Hofmana tečovala domácí zeď do vlastní svatyně. O deset minut později vyrovnával Hovanec z přihrávky Juračky. Dalšího gólu se žádné z družstev již nedočkalo. Šancí bylo poměrně dost, ale gólmani měli správně postavené branky. Oba body mohli urvat hosté pár minut před koncem, když šel Hofman sám na branku, ale tutovku nezvládl… Branky: 14. Hofman – 24. Hovanec. Rozhodčí: Říha.

Dorespo Lošov – AT Olpran 1:4 (1:0)

Také v Lošově se dohrávalo. Domácí poměrně dlouho drželi se zkušenými hosty krok. Ujali se dokonce vedení brankou Šandora, které jim vydrželo celý první poločas. Po přestávce nejdříve srovnal Kalina, po něm se trefil Henik, ale definitivní rozuzlení přinesl až závěr střetnutí. Šest minut před koncem zvyšoval Smělý na 1:3, skóre uzavřel minutu před koncem Dokoupil. Branky: 12. Šandor – 35. Kalina, 39. Henik, 54. Smělý, 59. Dokoupil. Rozhodčí: Hudec.

FC Chelsea – Aston Pila 98 6:2 (2:1)

Hosté mají velmi špatné jaro a s atakem na titul se pomalu loučí… S nejlepším z nováčků sice drželi krok, dokonce v 56. minutě dal Buček kontaktní gól, ale závěr patřil zcela domácím, kteří během dvou minut dali tři branky. Skóre otevřel v 11. minutě domácí Folprecht, o dvě minuty později srovnával Buček. Výsledek poločasu zařídil střelec utkání Kvapil. Krátce po otevření druhé části hry zvýšil Folprecht na 3:1, ale v další dvacetiminutovce se střelci odmlčeli. Až čtyři minuty před koncem dal Buček zmíněný kontakt, koncovka však patřila domácím. Tři branky (2x Kvapil, jednou Šmída) nakonec přinesly domácím výrazné vítězství. Branky: 16., 58. a 59. Kvapil, 11. a 34. Folprecht, 59. Šmída – 13. a 56. Buček. Rozhodčí: Kumr.

Ajax Bělidla – Hruška Chořelice 2:3 (1:0)

Vyrovnaný duel rozhodla úspěšná střelba navrátilce do sestavy hostů Janků. Domácí měli lepší vstup do utkání, když Kysučan dorazil v desáté minutě střelu Haníka. Vyrovnání zařídil Hovanec pět minut po přestávce, vývoj skóre zařídil Janků o deset minut později. Stejný hráč přiblížil hosty ke dvěma bodům pět minut před koncem. Domácí pak skórovali až v poslední minutě, kdy proměnil pokutový kop Haník. Branky: 10. Kysučan, 60. Haník (p.k.) – 46. a 56, Janků, 35. Hovanec. Rozhodčí: Koutný.

Step Style – FC Křídla 3:1 (2:1)

Skóre otevřeli domácí v sedmé minutě první trefou Suchánka v utkání, hosté kontrovali o čtyři minuty později Šrámkem. Stav poločasu ve prospěch domácích zajistil v poslední minutě

před přestávkou Suchánek. Jednobrankové manko drželi hosté až do 55. minuty. To se trefil z pokutového kopu Suchánek potřetí v utkání a domácí si konečně mohli oddechnout. Branky: 7., 30. a 55. (p.k.) Suchánek – 10. Šrámek. Rozhodčí: Mauthner.

Moravan Cholina – Real HDO 2:5 (0:3)

Hosté si z Choliny odvezli oba body, ale neměli to jednoduché. Doma hraje nováček dobře a předvedl to i v utkání s papírovým favoritem. Přestože hosté díky Smolkovi, Krylovi a Vašičkovi vyhráli jasně první poločas, domácí dokázali se do 12. minuty druhé půle dvěma brankami Mikeše vrátili do utkání. Rozhodl až závěr zápasu, kdy se nejdříve trefil J. Dosoudil a skóre uzavřel Smékal. Branky: 38. a 42. Mikeš – 4. Smolka, 7. Kryl, 14. Vašička, 50. J. Dosoudil, 56. Smékal. Rozhodčí: Ženožička.

AT Olpran – LOLO Pepino.pizza 2:4 (2:4)

V dostaveníčku dvou kvalitních týmů se měnilo skóre jen v prvním poločase. Na obou stranách se o branky postaral vždy jen jeden hráč. Na straně domácích to byl Smělý, na straně hostů Ivo Lošťák. Smělý snižoval na 1:3 a uzavřel skóre zápasu. Lošťák se čtyřmi brankami dotáhl na dělenou třetí příčku v tabulce střelců. Branky: 21. a 29. Smělý – 8., 12., 18. a 24. I. Lošťák. Rozhodčí: Koutný.

FC Levotil – Galatasaray 4:1 (3:0)

K důležitému vítězství domácích přispěl čtyřmi brankami Jirky Kohouta. Tři dal v prvním poločase a v závěru utkání měl i poslední slovo. Čestný gól hostů zaznamenal dvanáct minut po přestávce Pokluda. Branky: 9., 15., 24. a 56. J. Kohout – 42. Pokluda. Rozhodčí: Říha.

BFC Topgal.cz – FC Hněvotín 4:15 (0:8)

Domácím chyběl Nestrojil a Charamza, v průběhu 1.poločasu odstoupil Stojan a tak sehráli téměř celé utkání bez střídání. To byla voda na mlýn hostů, kteří si se dvěma hráči na střídání otevřeli na hřišti střelnici. Už do poločasu nadělili domácím osmičku a byť ve druhém poločase polevili, odvezli si do Hněvotína vysoké vítězství. Branky: 46., 52. a 55. Smolák, 36. Sedláček – 22., 28., 50. a 57. Krejčí, 6., 16. a 48. Doležal, 7., 38. a 41. Kryl, 24., 45. a 53. M. Mačák, 4. a 10. Vánský. Rozhodčí: Koutný.

Dorespo Lošov – PS Beton 0:4 (0:0)

Vyrovnaný duel rozhodla přesnost střelby Křižana z týmu hostů. Domácí drželi bezbrankový stav celou první půli. Až druhou minutu po přestávce se prosadili hosté poprvé, ale dalších dvacet minut se skóre neměnilo. Rozhodla poslední desetiminutovka. Nejdříve se trefil Pudel a v závěru se dvakrát trefil střelec zápasu Křižan. Branky: 32., 56. a 58. Křižan, 53. Pudel. Rozhodčí: Hudec.

16. Dorespo Lošov 20 2 0 18 33:117 4

Střelci: Krejčí (Hněvotín) - 35, Smolka (HDO) - 32, Barbořík (Aston Pila), Kryl (HDO), I. Lošťák (LOLO) – 31, J. Kohout (Levotil) – 29, Hovorka (Galatasaray) – 23, Punčochář (Hněvotín), Smělý (Olpran) – 21, Kalina (Olpran), Smolák (Topgal), P. Mačák (Hněvotín) – 20, Andrýsek (Galatasaray), Študent (Chelsea), Dvořák (Topgal) – 19, Dvořák (Topgal) – 18, J. Fiala (LOLO), Kouřil (Křídla), Dokoupil (Ajax) – 17, M. Mačák (Hněvotín), Zdřálek (Cholina), Laštůvka (Aston Pila) – 16, Galus (Galatasaray), P. Kryl (Hněvotín), – 15, Juračka (Chořelice) – 14, Kvapil (Chelsea), Haník (Ajax) – 13, Kysučan (Ajax), Suchánek (Step Style) – 12, Šrom (Step Style), Tvardík (Beton), Muchka (Step Style), Tuška (LOLO), Zajíček (Cholina), Pokluda (Galatasaray) – 11, Tichý (LOLO), Moravec (LOLO), Eliáš (Cholina), Folprecht (Chelsea), Doležal (Hněvotín) – 10, Vystrčil (Aston Pila), Janků (Chořelice), Vánský (Hněvotín) – 9, Martin Navrátil (Aston Pila), Bezděk (PS Beton), Milinovský (Chořelice), Charamza (Topgal), Buček (Aston Pila), Smékal (HDO), Šrámek (Křídla) – 8, Veselský (Aston Pila), Abeska (Lošov), Fišara (Levotil), Poštulka (Chořelice), Mikuš (Step Style), Sedláček (Galatasaray), I. Chytil (Levotil) – 7, Hampl (Chořelice), Hammer (Lošov), Stojan (Topgal), Kolečkář (Ajax), T. Kohout (Levotil), Rychlý (Křídla) – 6, Lachnit (Lošov), Spurný (Levotil), Mikmek (Ajax), Peřina (Step Style), Gyertyak (Olpran), Capka (HDO), Vymazal (Cholina), Čmiel (Beton), Hofman (Step Style), Šmída (Chelsea), Křižan (Chelsea) – 5, Štos (Křídla), Skoumal (Hněvotín), Dvořák (Galatasaray), V. Chytil (Levotil), Nádvorník (Lošov), Novotný (LOLO), Ponížil (Galatasaray), M. Lošťák (LOLO), Mudrák (Chelsea), Večeřa (Chelsea), Kovařík (Ajax), Dokoupil (Olpran), Henik (Olpran), Hovanec (Chořelice), J. Dosoudil (Real HDO) – 4, Rychlý (Beton), Vlček (Aston Pila), Vykrutík (Lošov), Karásek (Lošov), Švestka (Aston Pila), Jorda (Beton), Šos (Ajax), Neťuka (Chelsea), Motl (Levotil), Šana (Chořelice), Holubík (Step Style), Pohlídal (Real HDO), M. Lošťák (LOLO), Keluc (Hněvotín), Krampla (Beton), Minařík (Beton), P. Lojka (Chelsea), Nestrojil (Topgal), Marousek (Křídla), Kaštyl (Hněvotín). Vašička (HDO) – 3, Řehák (Chelsea), Gajdaček (Křídla), Charamza (Topgal), Kouřil (Cholina), Míček (Ajax), Ministr (Beton), Kvasnička (Cholina), Minařík (LOLO), Selucký (Křídla), Soukup (Křídla), Mikeš (Cholina), Sedláček (Topgal), Pudel (Beton) – 2, Koukal (Topgal), Polanský (Levotil), Havlíček (Ajax), Marek Navrátil (Aston Pila), Šimek (Real HDO), M. Smětal (Real HDO), Štěpán (Chořelice), P. Lošťák (LOLO), Siebelt (Step Style), Foukal (Lošov), Musil (LOLO), Doležel (Galatasaray), T. Haník (Topgal), Dobrovský (Step Style), Svozil (HDO), Matějíček (LOLO), Pospíšil (Lošov), Hlatký (Chelsea), Kolovratník (Ajax), Sypal (Chelsea), Stehlík (Beton), Zavadil (Chořelice), Sedláček (Topgal), Mádr (Galatasaray), Jan Navrátil (Aston Pila), Mir. Lojka (Chelsea), Pejičič (Chelsea), Dolanský (Křídla), Pavelka (Ajax), Šandor (Lošov) – 1.