Malá kopaná 2014 podzim

Zápas Datum den v kolik kdo s kým kde výsledek
1 27.8. ST 17:00 FCcreditas (MILO) - Dorespo   3:1
2 7.9. NE 10:00 Dorespo - Rio de Blatec   5:2
3 11.9. ČT 18:30 Hurikán V.Bystř. - Dorespo   0:1
4 21.9. NE 10:00 Dorespo-FC Skunk   2:3
5 26.9. PA 20:15 Mix Junior (MILO) - Dorespo   7:2
6 1.10. ST 16:45 RK Dachi (Slavonín) - Dorespo   3:1
7 12.10. NE 10:00 Dorespo - PSG 2010   4:1
8 16.10. ČT 18:00 MK Jivova (Holice 1) - Dorespo   6:2
9 26.10. NE 10:00 Dorespo - Sokol Pohořany   2:0
10 2.11. NE 10:45 Restoma (Štěpánov) - Dorespo   5:2
11 9.11. NE 10:00 Dorespo - Olpran   5:3
12 14.11. PA 18:00 Alt. Bystrovany - Dorespo   3:3
13 23.11. NE 9.30 Dorespo - SK Mrkslesy   3:1

Malá kopaná 2013/14 jaro

Zápas Datum den V kolik kdo s kým kde     výsledek
1. 6.4. NE 10:00 DERESPO - Kovo Dřevo Lošov 0:0
2. 10.4. ČT 18:00 Rio de Blatec - DORESPO Blatec 3:2
3. 20.4. NE 10:00 DORESPO - RK DACHI Lošov 5:5
4. 27.4. NE 10:00 DORESPO - Zelený Balet Lošov 5:0
5. 2.5. 18:00 SK Kopeček - DORESPO Sv.Kopeček 1:2
6. 11.5. NE 10:00 DORESPO - MODOS Lošov 4:2
7. 16.5. 19:00 Alt.Bystrovany- DORESPO Bystrovany 2:1
8. 25.5. NE 10:00 DORESPO - Hurikán VB Lošov 2:4
9. 30.5. 18:00 Restoma- DORESPO Štěpánov  
10. 8.6. NE 10:00 DORESPO - FC Křídla Lošov  
11. 12.6. ČT 17:45 Endl Lotto - DORESPO Slavonín  
12. 22.6. NE 10:00 DORESPO - Nautila Lošov  
13. 27.6. 18:00 Mix.Junior - Dorespo Bystrovany  

 

Malá kopaná 2013/14 podzim

Zápas Datum den V kolik kdo s kým kde výsledek
1. 30.8. 17.00 Kovo dřevo - DORESPO Hněvotín 1:3
2. 8.9. NE 10:00 DORESPO - Rio de Blatec Lošov 1:4
3. 11.9. ST 17:45 RK Dachi - DORESPO Slavonín 1:4
4. 17.9. ÚT 17:00 Zelene balet - DORESPO Slavonín 1:2
5. 29.9. NE 10:00 DORESPO - SK Kopeček Lošov 3:2
6. 3.10. ČT 18:00 MODOS - DORESPO Milo 4:1
7. 13.10. NE 10:00 DORESPO - Atl. Bystrovany Lošov 0:2
8. 17.10. ČT 18:30 Hurikan VB - DORESPO V.Bysřice 5:2
9. 27.10. NE 10:45 DORESPO - Restoma Lošov 3:5
10. 1.11. ČT 20:00 FC Křídla - DORESPO Slavonín 5:1
11. 10.11. NE 10:45 DORESPO - Endl Lotto Lošov 4:1
12. 14.11. ČT 19:00 Nautila - DORESPO Holice 1 2:5
13. 30.3. NE   DORESPO - Mix junior Lošov 3:3