4. kolo první futsalové ligy

Čtvrté kolo futsalové ligy přineslo střelecké hody ve Slavoníně

Olomouc -  Výsledkům čtvrtého kola vévodí vysoké vítězství Galatasaray nad oslabeným týmem Step Style, „čistý“ hattrick Dvořáka, kterým otáčel vývoj v utkání LOLO versus Topgal a první vítězství celku Real HDO v novém ročníku.

FC Chelsea – DORESPO Lošov 4:2 (2:1)

Další duel nováčků. Domácí na tom byli po třech kolech podstatně lépe. Ještě neztratili ani bod, zatímco hosté zaznamenali těsné vítězství až ve 3. kole nad dalším nováčkem z Choliny. Utkání se vyvíjelo podle předpokladů.Ve 13. minutě se ujali vedení domácí brankou Študenta po přihrávce Sypala a o dvě minuty později zamířil přesně Kvapil. V 19. minutě měli domácí šanci na zvýšení náskoku, ale Kvapil pokutový kop neproměnil. Hosté se dočkali ve 26. minutě. Po přesné přihrávce Abesky dal kontaktní gól Vykrutík. Po přestávce se hosté výrazně zlepšili, první gól po přestávce však dali domácí. Pěknou střelou po zemi z pravého křídla se trefil podruhé v utkání Kvapil. Hosté nerezignovali a dostali šanci na případné body. Ve 49.minutě napodobil Lachnit střelu Kvapila a bylo to opět jen o gól. Naději jim však vzal necelé tři minuty před koncem Mudrák po rohu Kvapila. Branky: 15. a 40.Kvapil, 13. Študent, 58. Mudrák – 26.Vykrutík, 49.Lachnit. Rozhodčí: Dvořák.

PS Beton – AT Olpran 2:2 (1:1)

Ve vyrovnaném utkání měli hosté větší čas míč na svých kopačkách, ale vázla střelba. Navíc na obou stranách zářili gólmani, domácí Žižka i Kopečný v brance hostů, tak se není čemu divit, že diváci viděli jen čtyři branky. V 16. minutě byl Jorda úspěšnější v souboji o míč s obranou hostů a rázem šel sám na gólmana a byla z toho úvodní branka zápasu. Hosté odpověděli bleskově. Srovnání zařídil v 18.minutě Smělý. Po přestávce měnili skóre opět nejdříve domácí. Autorem nepříjemné jedovky po zemi byl Krampla. Na vyrovnání se tentokrát čekalo pět minut. Domácí ztratili balón podobně jako v první půli hosté, Smělý nezaváhal a dělba bodů byla na světě. Branky: 16. Jorda, 39. Krampla – 18. a 44. Smělý. Rozhodčí: Bastl.

Real HDO – FC Levotil 7:5 (7:2)

V úvodu utkání nezrodila branková smršť. V první minutě otevřeli brankostroj hosté. Autorem byl Jirka Kohout. Domácí během tří minut odpověděli hned čtyřikrát. Nejdříve srovnal Kryl, otáčel P.Smětal, nová posila domácích. Ve čtvrté minutě se domácí trefili hned dvakrát. Nedříve Smolka zvyšoval na 3:1, bleskově jej napodobil Kryl. Po desetiminutové pauze snižoval Fišara, aby ponoukl domácí k další střelbě. Ti, do konce první půle, skórovali ještě třikrát. Dva góly dal Kryl, jednou se trefil M. Smětal. Tím domácí vyčerpali příděl. Ve druhém poločase měnili skóre jen hosté. Hattrick zaznamenal J.Kohout. Branky: 2., 4., 15. a 25. Kryl, 3. P.Smětal, 4. Smolka, 17. M.Smětal – 1., 36., 40. a 57. J.Kohout. Rozhodčí: Chaloupka.

FC Hněvotín – Ajax Bělidla 3:1 (2:1)

Hostům se v úvodu nového ročníku dařilo, do Hněvotína přijeli s plným bodovým ziskem, úřadující mistr však byl nad jejich síly. Zásluhou Mikmeka se sice v deváté minutě ujali vedení, ale přes solidní výkon na favorita nevyzráli. Strůjcem obratu byl Krejčí. V 18. minutě vyrovnal a v poslední minutě první půle stejný hráč poslal do vedení domácí tým. Vítězství domácích pečetil ve 42.minutě Punčochář. Branky: 18.a 30.Krejčí, 42.Punčochář – 9. Mikmek. Rozhodčí: G. Navrátil.

Hruška Chořelice – FC Křídla 5:0 (2:0)

Nováček v Chořelicách doplatil na nezkušenost. V celkem vyrovnané partii se střelecky prosadili jen zkušenostmi oplývající domácí. Skóre otevřel v šesté minutě Poštulka, o pět minut později přidal druhý gól Štěpán. Další branka přišla až po půlhodině hry. Na 3:0 zvyšoval z pokutového kopu Juračka. Další gól přidal v 53.minutě Janků a dílo dokonal pět minut před koncem svým druhým gólem v utkání Juračka. Branky: 5 Rozhodčí: Neoral.

LOLO stavebniny Žižka – BFC Topgal.cz 3:4 (2:1)

Domácí byli po většinu zápasu mírně lepším týmem, ale hosté dobře bránili, příkladně bojovali a hlavně měli...Dvořáka. Ten otevřel skóre, když po individuální akci Smoláka nedal M. Lošťákovi v domácí brance šanci. Domácí poté přitlačili a do konce poločasu měli výraznou převahu, ze které kromě dvou tyčí vytěžili vyrovnání P.Lošťákem, kterému stačilo nastavit nohu do parádní přihrávky J.Fialy i otočení výsledku po samostatné akci a střele I. Lošťáka. Ve druhé půli hosté opět zpevnili obranu a když se Dvořák trefil z trestného kopu přesně k tyči, začínalo se znova. Rozhodující úder si hosté nachystali do rozmezí dvou minut, kdy Dvořák nejprve poslal po rohu Smoláka odražený míč nekompromisně pod víko a poté zužitkoval hlavou aut Sedláčka. Domácí v posledních čtyřech minutách vsadili na power play, ze které ale vytěžili jen kontaktní gól Tušky, víc jim toho už hosté nedovolili. Branky: 18. P.  Lošťák, 28. I. Lošťák, 58. Tuška – 16., 39., 52. a 53. Dvořák. Rozhodčí: Chaloupka.

Aston Pila 98 – Moravan Cholina 6:2 (3:1)

Čtvrté utkání kola, ve kterém se vedení ujali hosté. Ve třetí minutě se trefil Eliáš. Domácí srovnali v 10. minutě Markem Navrátilem, vývoj skóre otáčel Barbořík a výsledek poločasu určila střela Martina Navrátila. Další úspěšné střely končící v sítích branek zaznamenali za domácí tým Barbořík, Švestka a Martin Navrátil, za hosty upravil na konečných 6:2 pět minut před koncem Zdřálek. Branky: 15. a 37. Barbořík, 27. a 55. Martin Navrátil, 10. Marek Navrátil, 48. Švestka – 3. Eliáš, 56.Zdřálek. Rozhodčí: Dvořák.

Galatasaray – Step Style 13:0 (6:0)

Hosté mají vážné problémy se sestavou, což dokonale využili domácí střelci. Od deváté minuty, kdy otevřel skóre Ponížil, si otevřeli střelnici a během dvaačtyřiceti minut nasázeli hostům tucet branek. Při chuti byl Andrýsek s Hovorkou, kteří si připsali po čtyřech brankách, dobře jim sekundoval Pokluda s Galusem. Oba se trefili dvakrát. Branky: 14., 20., 38. a 52. Andrýsek, 24., 30., 33. a 45. Hovorka, 12. a 53. Pokluda, 42. a 46. Galus, 9. Ponížil. Rozhodčí: Kumr.

Střelci: Punčochář (Hněvotín), J. Kohout (Levotil) – 8, Krejčí (Hněvotín), Andrýsek (Galatasaray) - 7, Študent (Chelsea), Kryl (HDO) – 6, Hampl (Chořelice), Smolák (Topgal), M. Mačák (Hněvotín), Smělý (Olpran), Juračka (Chořelice), Dvořák (Topgal), Tuška (LOLO), Galus (Galatasaray), Hovorka (Galatasaray) – 5, Kalina (Olpran), Kvapil (Chelsea), Lachnit (Lošov), Pokluda (Galatasaray) – 4, Peřina (Step Style), Haník (Ajax), L. Kouřil (Křídla), Doležal (Hněvotín), Milinovský (Chořelice), Zdřálek (Cholina), Kysučan (Ajax), Tvardík (Beton), Spurný (Levotil), Tichý (LOLO), Veselský (Aston Pila), Mikmek (Ajax), Smolka (HDO), I. Lošťák (LOLO), Martin Navrátil (Aston Pila), Barbořík (Aston Pila) – 3, Řehák (Chelsea), Šrom (Step Style), Vystrčil (Aston Pila), Rychlý (Beton), Sedláček (Galatasaray), Capka (HDO), Vánský (Hněvotín), P. Mačák (Hněvotín), Moravec (LOLO), Suchánek (Step Style), Buček (Aston Pila), Vykrutík (Lošov), Krampla (Beton), Jorda (Beton), Poštulka (Chořelice), Janků (Chořelice), Eliáš (Cholina), Švestka (Aston Pila) – 2, Šmída (Chelsea), Skoumal (Hněvotín), I. Chytil (Levotil), Dvořák (Galatasaray), Smékal (HDO), Folprecht (Chelsea), Laštůvka (Aston Pila), Vlček (Aston Pila), Koukal (Topgal), Stojan (Topgal), Zajíček (Cholina), Šrámek (Křídla), Holubík (Step Style), Polanský (Levotil), Nádvorník (Lošov), Karásek (Lošov), Hamr (Lošov), Charamza (Topgal), Kouřil (Cholina), Gajdaček (Křídla), Abeska (Lošov), Šos (Ajax), Kolečkář (Ajax), Dokoupil (Ajax), Havlíček (Ajax), Hofman (Step Style), Mudrák (Chelsea), P. Smětal (Real HDO), M. Smětal (Real HDO), Fišara (Levotil), Štěpán (Chořelice), P. Lošťák (LOLO), Marek Navrátil (Aston Pila), Ponížil (Galatasaray) – 1.

Tabulka:

1. FC Hněvotín                      4          4          0          0          28:2                 8

2. FC Chelsea                       4          4          0          0          15:7                 8

3. Aston Pila 98                    4          3          1          0          18:10               7

4. Hruška Chořelice               4          2          2          0          18:11               6

5.  FC Topgal.cz                    4          2          2          0          13:11               6

6. Galatasaray                       4          2          1          1          25:13               5

7. Ajax Bělidla                       3          2          0          1          15:8                 4

8. LOLO stavebniny Žižka       3          2          0          1          14:9                 4

9. PS Beton                           4          1          2          1          10:12               4

10. AT Olpran                           4          1          1          2            9:7                 3

11. Real HDO                           4          1          1          2          16:20               3

12. Dorespo Lošov                    4          1          0          3          10:17               2

13. Step Style                          4          1          0          3            9:34               2

14. Moravan Cholina                 4          0          0          4            8:17               0

15. FC Levotil                           4          0          0          3          14:21               0

16. FC Křídla                            4          0          0          4            4:24               0