Kalendář akcí 2017/2018

Halloween

Strašidelný karneval pro děti. Těšit se můžete na skvělou zábavu, hry, soutěže a halloweenskou dílničku. Budeme vyřezávat i strašidelné dýně. Na závěr půjdeme již tradiční lampionoví průvod. Hrát nám bude náš DJ Jindra a Radim.
Celý článek

Vinobraní

Večerní zábava pro dospělé. Letos nám vypadla cimbálovka a tak bude celý večer DJ Jindra. Těšit se můžete na vynikající vína od p. Máhra z Konice u Znojma, sýrové talíře a burčák..   Těšíme se SK Lošov
Celý článek

Ahoj léto, ahoj prázdniny

Tradiční zakončení prázdnin. Děti se mohou těšit na sportovní odpoledne. Soutěžíme ve 3 věkových kategoriích a soutěží se ve skoku do dálky, hodu granátem nebo tenisákem, běhu na krátkou a dlouhou trať. Nejlepší tři z každé kategorie jsou odměněni medailemi a ostatní sladkou odměnou a diplomem.
Celý článek

Dětský den - Zábavné odpoledne s pohádkovou cestou

Dva roky máme za sebou a tak u Nás v Lošově pořádá "dětský den" zase SK Lošov. Před dvěma lety jsme poprvé udělali pohádkovou cestu, letos s ní pokračujeme a čeká Vás 12 stanovišť! Na koho se můžete těšit? Potkáte všechny z plakátu a určitě i další pohádkové hrdiny... nebojte, úkoly určitě...
Celý článek

KARNEVAL PRO DĚTI

Karneval pro děti. Letošní téma je: V lese. Na děti čekají zábavné soutěže, tvoření, hry, tombola, ocenení masek a dort pro tu nejhezčí na naše téma.
Celý článek

Rozsvícení vánočního stromu a Vánoční jarmark

I letos budeme rozsvícet Vánoční strom, hrát nám bude skupina Akvarel od 15h do 17h,v kulturním domě se bude konat i Vánoční jarmark, takže si budete moct nakoupit dárky na Vánoce či Mikuláše..nakoupit můžete i vše potřebné na vytvoření vlastních adventních ozdob nebo si zakoupit již hotové.......
Celý článek

Posezení pro seniory

Již tradiční posezení nejen pro seniory ,ale pro všechny co mají rádi dechovou muziku a chtějí si zatancovat a zaspívat. Občerstvení jako vždy zajištěno.
Celý článek

Halloween pro děti

Již tradiční akce pro děti, tentokráte na téma pyžamové halloweenské párty. A co děti čeká? Dílnička,soutěže, vyřezávání dýní a na závěr půjdeme lampionový průvod.
Celý článek