Archiv článků

Halloween

Strašidelný karneval pro děti. Těšit se můžete na skvělou zábavu, hry, soutěže a halloweenskou dílničku. Budeme vyřezávat i strašidelné dýně. Na závěr půjdeme již tradiční lampionoví průvod. Hrát nám bude náš DJ Jindra a Radim.
Celý článek

Vinobraní

Večerní zábava pro dospělé. Do 22h bude hrát cimbálová muzika Záletníci. Po 22h pak DJ. Těšit se můžete na vynikající vína, sýrové talíře a burčák.
Celý článek

nábor mažoretek

Náborových trénink náborový trénink proběhne 3.9 v KD Lošov od 16.30. Na tréninku zjistite Všechny potřebne informace. Vítáme nové mažoretky !❤️ Těšíme se
Celý článek

Ahoj léto, ahoj prázdniny

Tradiční zakončení prázdnin. Děti se mohou těšit na sportovní odpoledne. Soutěžíme ve 3 věkových kategoriích a soutěží se ve skoku do dálky, hodu granátem nebo tenisákem, běhu na krátkou a dlouhou trať. Nejlepší tři z každé kategorie jsou odměněni medailemi a ostatní sladkou odměnou a diplomem.
Celý článek

Dětský den - Zábavné odpoledne s pohádkovou cestou

Dva roky máme za sebou a tak u Nás v Lošově pořádá "dětský den" zase SK Lošov. Před dvěma lety jsme poprvé udělali pohádkovou cestu, letos s ní pokračujeme a čeká Vás 12 stanovišť! Na koho se můžete těšit? Potkáte všechny z plakátu a určitě i další pohádkové hrdiny... nebojte, úkoly určitě...
Celý článek