Archiv článků

Halloween

Strašidelný karneval pro děti. Těšit se můžete na skvělou zábavu, hry, soutěže a halloweenskou dílničku. Budeme vyřezávat i strašidelné dýně. Na závěr půjdeme již tradiční lampionoví průvod. Hrát nám bude náš DJ Jindra a Radim.
Celý článek

Vinobraní

Večerní zábava pro dospělé. Do 22h bude hrát cimbálová muzika Záletníci. Po 22h pak DJ. Těšit se můžete na vynikající vína, sýrové talíře a burčák.
Celý článek

Ahoj léto, ahoj prázdniny

Tradiční zakončení prázdnin. Děti se mohou těšit na sportovní odpoledne. Soutěžíme ve 3 věkových kategoriích a soutěží se ve skoku do dálky, hodu granátem nebo tenisákem, běhu na krátkou a dlouhou trať. Nejlepší tři z každé kategorie jsou odměněni medailemi a ostatní sladkou odměnou a diplomem.
Celý článek

Dětský den

Dětský den se koná u nás na hřišti a v jeho okolí. Pro děti je připravena skvělá zábava, pohádková cesta lesem, soutěže a velmi oblíbená hasičská pěna v 17:00 atd.Hrát nám bude skupina Akvarel. Po setmění bude i ohňostroj.
Celý článek

KARNEVAL PRO DĚTI

Karneval pro děti. Letošní téma je: V lese. Na děti čekají zábavné soutěže, tvoření, hry, tombola, ocenení masek a dort pro tu nejhezčí na naše téma.
Celý článek