26.kolo (12. kolo jaro 2013)

První liga malého fotbalu na Olomoucku má jasno – Hněvotín obhájil titul

Olomouc – Vložené kolo jen potvrdilo předpoklady – FC Hněvotín, čtyři kola před koncem soutěže, obhájil loňské prvenství.

PS Beton – FC Levotil 3:13 (1:8)

Domácí se nescházejí a smířeni s osudem se pomalu chystají na druhou ligu. Hosté dosáhli nejvyššího vítězství v první lize v historii svého působení v nejvyšší soutěži a Jirka Kohout si osmi brankami výrazně polepšil postavení ve střelecké tabulce. Svou kanonádu zahájil hattrickem, ale aby toho nebylo málo přidal další dvě branky, než jej přerušil Čmiel z družstva hostů. Branky: Čmiel 2, Pudel – J. Kohout 8, Fišara 2, T. Kohout 2, Prucek. Rozhodčí: Říha.

Real HDO – FC Křídla 8:4 (3:3)

První branku dali hosté již ve dvacáté sekundě střelou Marouska. Domácí vyrovnali Kobylíkem, vývoj otáčel Kryl a hlavička Smolky znamenala vedení 3:1. Dvě branky Soukupa rozhodly o plichtě první půle. Ve druhém poločase domácí dali čtvrtý gól až ve 45. minutě a tři minuty před koncem vedli již 7:3. V závěru utkání se prosadil Šrámek z družstva hostů, ale poslední slovo měl domácí Smékal. Branky: 9., 48. a 52. Kryl, 5. Kobylík, 15. Smolka, 45. Dosoudil, 57. Capka, 60. Smékal – 22. a 25. Soukup, 1. Marousek, 58. Šrámek. Rozhodčí: Chaloupka.

FC Hněvotín – Hruška Chořelice 11:4 (5:2)

Domácím stačilo získat bod k jistotě obhajoby titulu a hosté jim to usnadnili svou neúplnou sestavou. V jejich řadách se neobjevili Juračka a Janků, v průběhu prvního poločasu odstoupil pro zranění Zavadil a tak se Hněvotínským otevřela cesta za druhým titulem. Domácí již tradičně začali obdrženou brankou, ale už v poločase vedli o tři a ve druhém poločase potvrdili svou výtečnou jarní formu další kanonádou. Gólman domácích Tomáš Rejman si může udělat devátý (!) zářez do pažby, když se stal jednoznačně nejúspěšnějším hráčem olomouckého malého fotbalu v historii. Získal sedm titulů s Realem HDO a druhý s FC Hněvotín… Branky: 18., 23., 36., 42. a 58. Kryl, 22., 39., 44. Krejčí, 20. a 59.Punčochář, 16.Vánský – 14., 21., a 54. (p.k) Milinovský, 52. Kobza. Rozhodčí: Šulc.

Dorespo Lošov – Galatasaray 1:3 (0:2)

Hosté měli dobrý vstup do utkání, když v šesté minutě druhou brankou Hovorky vedli 0:2. Na další gól se čekalo do 49. minuty, kdy z přihrávky Pokludy skóroval Sedláček. Čestný úspěch domácích zaznamenal v 56. minutě Abeska. Branky: 56. Abeska – 5. a 6. Hovorka, 49. Sedláček. Rozhodčí: Hudec.

AT Olpran – Moravan Cholina – odloženo na 11. června v 18:00 hodin.

LOLO Pepino.pizza – Step Style 3:7 (2:2)

Domácí mají nahráno a díky tomu jim příliš nevadí, že mají problémy se sestavou. Tentokrát se museli opět smířit s bodovou ztrátou. Hosté si oba body odvezli a udrželi se v horní polovině tabulky. Branky: 18. a 25. L. Fiala, 54. Novotný – 12. a 14. Mikuš, 32. a 51. Holubík, 41. a 56. Dobrovský, 38. Muchka. Rozhodčí: Chaloupka.

FC Chelsea – BFC Topgal.cz 3:7 (1:1)

Oba celky střídají dobré výsledky s horšími, tentokrát byli úspěšnější hosté. Dotáhli se na nejlepšího nováčka na rozdíl jednoho bodu a mohou v klidu dohrát letošní soutěž. Branky: 4. Študent, 34. Kvapil, 51. Folprecht – 22. a 53. Sedláček, 46. a 58. Dvořák, 47. a 50. Smolák, 42. Stojan. Rozhodčí: Říha.

Aston Pila – Ajax Bělidla 3:3 (1:0)

Domácí byli šťastnější při střelbě vyrovnaného duelu a brankami Veselského vedli ještě osm minut před koncem 3:0. Po třetí brance ve své síti však hosté během dvou minut stáhli náskok na rozdíl jednoho gólu. Nakonec brankou z penalty v poslední minutě vydoloval Haník hostům cenný bod. Branky: 18., 42. a 52. Veselský – 54. a 60. (p.k.) Haník, 53. Dokoupil. Rozhodčí: Říha.

16. Dorespo Lošov 25 2 0 23 40:141 4

Střelci: Krejčí (Hněvotín) – 51, I. Lošťák (LOLO), J. Kohout (Levotil) – 47, Smolka (HDO) – 38, Kryl (Real HDO) – 35, Barbořík (Aston Pila), Hovorka (Galatasaray) – 31, Punčochář (Hněvotín) – 28, P. Kryl (Hněvotín) – 27, Smolák (Topgal) – 25, Smělý (Olpran) – 24, Kalina (Olpran), Dvořák (Topgal), Študent (Chelsea), L. Dokoupil (Ajax) – 22, P. Mačák (Hněvotín), Kouřil (Křídla), Kvapil (Chelsea) – 21, Haník (Ajax) – 20, Andrýsek (Galatasaray), Galus (Galatasaray) – 19, J. Fiala (LOLO), Tuška (LOLO) – 18, Juračka (Chořelice), Folprecht (Chelsea) – 17, M. Mačák (Hněvotín), Zdřálek (Cholina), Laštůvka (Aston Pila), Suchánek (Step Style), Muchka (Step Style) – 16, Tvardík (Beton), Vánský (Hněvotín) – 15, Tichý (LOLO) – 14, Moravec (LOLO), Milinovský (Chořelice), Veselský (Aston Pila) – 13, Kysučan (Ajax), Pokluda (Galatasaray), Eliáš (Cholina), Vystrčil (Aston Pila), Martin Navrátil (Aston Pila), Fišara (Levotil), Mikuš (Step Style) – 12, Šrom (Step Style), Zajíček (Cholina), Doležal (Hněvotín), Charamza (Topgal), Šrámek (Křídla), Abeska (Lošov), Capka (HDO) – 11, Janků (Chořelice), I. Chytil (Levotil), Sedláček (Galatasaray), Kobylík (HDO) – 10, Bezděk (PS Beton), Buček (Aston Pila), Smékal (HDO), Čmiel (Beton) – 9, Poštulka (Chořelice), T. Kohout (Levotil), Stojan (Topgal) – 8, Hofman (Step Style), Hammer (Lošov), Ponížil (Galatasaray), M. Lošťák (LOLO) – 7, Hampl (Chořelice), Kolečkář (Ajax), Rychlý (Křídla), Mudrák (Chelsea), Nestrojil (Topgal), Hovanec (Chořelice), Šmída (Chelsea), Spurný (Levotil), Jan Mikeš (Cholina), Dosoudil (Real HDO), Soukup (Křídla), Holubík (Step Style), – 6, Lachnit (Lošov), Mikmek (Ajax), Peřina (Step Style), Gyertyak (Olpran),

Vymazal (Cholina), Křižan (Chelsea), Minařík (LOLO), Nádvorník (Lošov), Dvořák (Galatasaray), Sedláček (Topgal), Dobrovský (Step Style), Novotný (LOLO) – 5, Štos (Křídla), Skoumal (Hněvotín), V. Chytil (Levotil), Večeřa (Chelsea), Kovařík (Ajax), Dokoupil (Olpran), Henik (Olpran), J. Vlček (Aston Pila), Minařík (Beton), Kaštyl (Hněvotín), Šana (Chořelice), Karásek (Lošov), Nádvorník (Lošov), Marousek (Křídla) – 4, Marek Navrátil (Aston Pila), Rychlý (Beton), Vykrutík (Lošov), Švestka (Aston Pila), Jorda (Beton), Šos (Ajax), Neťuka (Chelsea), Motl (Levotil), Pohlídal (Real HDO), Keluc (Hněvotín), Krampla (Beton), P. Lojka (Chelsea), Vašička (HDO), Kouřil (Cholina), V. Chytil (Levotil), L. Fiala (LOLO) – 3, Řehák (Chelsea), Gajdaček (Křídla), Míček (Ajax), Ministr (Beton), Kvasnička (Cholina), Selucký (Křídla), Pudel (Beton), Sypal (Chelsea), Mádr (Galatasaray), Štěpán (Chořelice), Šana (Cholina) – 2, Koukal (Topgal), Polanský (Levotil), Havlíček (Ajax), Šimek (Real HDO), M. Smětal (Real HDO), P. Lošťák (LOLO), Siebelt (Step Style), Foukal (Lošov), Musil (LOLO), Doležel (Galatasaray), T. Haník (Topgal), Svozil (HDO), Matějíček (LOLO), Pospíšil (Lošov), Hlatký (Chelsea), Kolovratník (Ajax), Stehlík (Beton), Zavadil (Chořelice), Jan Navrátil (Aston Pila), Mir. Lojka (Chelsea), Pejičič (Chelsea), Dolanský (Křídla), Šandor (Lošov), Pavelka (Ajax), Posejpal (Galatasaray), Matějíček (Chelsea), Šnajdr (Topgal), Kobza (Chořelice), Prucek (Levotil) – 1.